Котеджі

Пропонуємо для відпочинку коттедж  окремо стоящий в самому лісі. Дві спальні кімнати, велика зала, комфортний санвузол і простора терраса  нададуть Вам особливого вічуття задоволення в цьому будинку під час відпочинку.  Будинок розташований в сосновому лісі на відстані біля 100 метрів від ресторану.   Будинок має 8 спальних місць укомплектованих якісною постільною білизною і двома рушниками на кожного.  Є кухня в якій є весь посуд і столові прибори на 8 персон також вмонтований  холодильник, мікрохвильова піч і чайник.  Велика зала з просторим сучасним диваном , та панорамними вікнами  з видом  на ліс.  Простора тераса з великим дерев’яним столом  надасть вам комфорт і затишок.  Також є мангал з шампурами і сіткою для смаження шашликів.

Вартість проживання:

Робочі дні:   понеділок – четвер – 5500грн доба

Вихідні дні: пятниця – неділя –  6600 грн доба (мінімальна бронь 2 ночі)

Святкові дні:  6600 грн  доба. (мінімальна бронь 2 ночі)

Будиночки Люкс 3-х місні

3х місний Люкс будинок з 2х спальним ліжком і розкладним диванчиком. , постільною білизною та рушниками. Туалет і душ розташовані в будинку. Є кухонька , весь посуд, холодильник, мікрохвильова піч і чайник. Телевізор,  Wi-Fi  і кондиціонер. Терраса з видом на озеро з просторим столом і зручними скамейками. В цю вартість входить користування зоною барбекью. Ви можете самостійно смажити шашлики або звартит уху  і т д .  Будиночки ідеально підійдуть для молодої сім’ї, друзів,  студентів та молодї веселої компанії.

Відпочинок на природі – це найкраща відпустка. А відпочинок в «Затишній садибі» – це найкомфортніша відпустка серед лона природи. Озеро та ліс – саме ті місця, де можна знайти відповіді на найскладніші питання, пережити найтяжчі життєві зміни, а також незабутньо відпочити серед коханих людей.

Вартість проживання:

Робочі дні:   понеділок – четвер – 2500грн доба

Вихідні дні: пятниця – неділя –  2800грн доба (мінімальна бронь 2 ночі)

Святкові дні:  2800рн  доба. (мінімальна бронь 2 ночі)

Альтанки до 14 гостей

Альтанки в “Затишній садибі” – це не просто місце для відпочинку, а релакс зона для сімейного відпочинку та компанії друзів.
Наші альтанки виконані в класичному Фінському стилі, які вміщають компанію до 15 чоловік. Альтанки розміщенні біля озера і укомплектовані мангалом з шампурами.  Є світло та розетки.

Вартість проживання:

Робочі дні:   понеділок – четвер – 600грн /день. або 800грн/доба

Вихідні дні: пятниця – неділя –  1000грн/день. або 1500грн/доба

Святкові дні:  1000 грн /день або 1500грн/доба

Альтанка до 28 гостей

Альтанки в “Затишній садибі” – це не просто місце для відпочинку, а релакс зона для сімейного відпочинку та компанії друзів.
Наші альтанки виконані в класичному Фінському стилі, які вміщають компанію з 30 чоловік.

Вартість проживання:

Робочі дні:   понеділок – четвер – 1000грн /день 1250 доба

Вихідні дні: пятниця – неділя –  2000грн/день або 2500грн/доба

Святкові дні:  2000 грн /день або 2500 грн/доба

Альтанка Банкетна

Банкетна альтанки в “Затишній садибі” – це не місце для проведення весіль, днів народження або інших сімейних свят, або  релакс зона для сімейного відпочинку та компанії друзів.
Наші альтанки виконані в класичному Фінському стилі, які вміщають компанію до 60 чоловік.

Вартість проживання:

Робочі дні:   понеділок – четвер – 2000грн /день

Вихідні дні: пятниця – неділя –  3000грн/день

Святкові дні:  3000грн /день