Дозвілля

Вело прогулянки

Якщо позашляховий велосипед рухає вашим духом – ви отримаєте незабутні враження протягом цієї прогулянки. Вражаючий перехід з ліса до озера. Дорога проходить квітковими полями, пишними зеленими рівнинами та густими сосновими лісами.

Докладніше

Катання на катамарані

Літо – час відпочинку та активних розваг! Пропонуємо ваші літні дні урізноманітними, вирушивши кататися на катамаранах. Незабутні емоції та яскраві враження – гарантовані!

Докладніше

Риболовля

Риболовля в Затишній садибі  дозволяється тільки відпочиваючим в нашому комплексі.  Якщо ви орендуєте будинок або альтанку, тоді ви маєта право отримати білет на спортивну риболовлю (ловимо і відпускаємо).

Рибак має мати до 3х риболовних снастів. Обов’язково мати при собі сітку для зберігання риби, підсака та пінцет або приспособу для витягування гачка з риби, щоб її не пошкодити.

Риболовля дозволяється в вспеціально відведених місцях (викладки)  на протязі світового дня. Ловити рибу в ночі заборонено.

Вартість спортивної риболовлі на одного рибака складає 200 грн. На сім’ю 300 грн  за день. Діти до 12 років безкоштовно.

Рибу яку ви хочете приготувати  оплучується додатково.

Короп, Карась, Білий амур, Окунь – 120 грн/кг

Щука – 180 грн/кг

Лин – 220 грн/кг

Будь-ласка, ознайомтесь з правилами риболовлі.

Фото

Відео